از شبکه های اجتماعیفیسبوک

حکم رجم ( سنگسار ) را بنام مسلمان انکار نکنید

دراین روزها در فضای مجازی از بعضی افراد می بینم که حکم رجم ( سنگسار ) را برای زن زناکار و شوهر دار و مرد زن دار و زنا کار ، انکار میکنند .
بنده بصورت کلی دارم مینویسم ، نوشته ام مربوط به زمانۀ خاصی نیست تابعضی ها برداشت نکنند که بنده دارم از سنگسار شدن زنی در این روزها ، دفاع و یا رد میکنم .

برایم جالب است که بعضی از افراد به اصطلاح عالم نیز آمده و با صراحت و وقاحت تمام میگویند رجم در اسلام نیست و یا میگویند احادیثی که دراین مورد آمده است صحیح نیست .

بنده میگویم : حکم رجم نه تنها که در احادیث صحیح ثابت شده است بلکه در قرآن نیز حکم رجم وجود دارد .

پس شما که جواب برای این موضوع ندارید بهتر است دست از کفر گوئی برداشته و دوستان بین المللی تان را خوشحال نکنید ! امر را به اهلش بسپارید تا دوستان تان جواب دندان شکن ، علمی و مستدل بشنوند .

اگر مسلمان این حکم را کند او را توجیه به قرآن وسنت صحیح رسول الله میکنم تا از گمراهی در آید .
اگر یهودی و نصرانی شبهه میاندازد ، بنده حاضرم آیات فراوانی از تورات و انجیل را برایش نشان دهم که به صراحت حکم رجم ( سنگسار ) در آنها دیده میشود .

خودتان را بی دین نکنید ! و گول شعارهای فریبندۀ شیاطین را نخورید !


 

البته در اخیر میخواهم خاطرنشان سازم که اجرای حکم رجم شرایطی دارد که بدون آن شروط اجراء نمیگردد .
مثلاً : اینکه حکومت باید این حکم را اجراء نماید ، ملت چنین حقی را ندارند . و نیز اینکه باید چهارنفرعادل با چشم سرشان شاهد زنابوده باشند ( و اینکه چگونه دیده باشند بحث های طولانی دارد ) و یا اینکه خودشان اقرار کرده باشند که مرتکب زنا شده اند و اینکه …

منبع: فیسبوک عبدالرحمن فاتح

نمایش بیشتر

المفلحون

عزیزان گرانقدر: لطفاً این سلسله ی مضامین خیلی مهم و حیاتی را با تمام خانواده، اقارب، دوستان، و همکاران تان شریک سازید، و در رشد فکری، عقیدتی، ایمانی و وجدانی همنوع تان اقلاً یک امر خیری را، مایه ی حصولِ صدقات جاریه ی تان سازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید