جامعهسوال و جوابمسائل روزمهلکات
موضوعات داغ

حکم فرو بردن شرمگاه مرد در دهان همسر!

سوال عجیب! و فتوای عجیب و غریب این زمان!!

پدیده وارد شدن فلم ها و تصاویر غیر اخلاقی طی قرن بیست و بعد از آن در کشورهای اسلامی، یکی از دسایس شوم کشورهای غربی و کفری به خاطر فاسد ساختن اخلاق جوانان مسلمان و دوری آنها از ارزش های ناب اسلامی می باشد. بدون شک این دسیسه تباه کننده از جمله برنامه های مرموز و مدروس دشمنان اسلام است تا بتواند اذهان تهی افراد جوان ما را با کثافتهایی همچون برنامه ها و فلم های غیراخلاقی پر کنند.

کشورهای فرو رفته در منجلاب بی عفتی و بی حیایی بخاطر اهداف استثمارگرانه خود، برای افزایش فساد و ترویج فرهنگ حیوانی شان در جوامع اسلامی سخت تلاش می کنند و با تأسف شدید خریداران آن در سایۀ دوری مسلمانان از منهج و معارف دینی و برنامه های اسلامی افزایش یافته و دشمنان اسلام از این فرصت که خودشان به وجود آورده اند استفاده اعظمی نموده و از این طریق صدمات خطرناکی را بر روح و روان جوانان مسلمان وارد می کنند. اما آنچه انسان مسلمان را بیشتر می رنجاند فتواهای ضد و نقیض بعضی مفتی های اهل سنت در رسانه و شبکه های تواصل اجتماعی و تلویزیون هاست.

در چندین سایت فتواها و کلیپ های ویدیویی بعضی مفتی صاحبان اهل سنت دیدم که این فتوا را از یک منبع گرفته اند و متأسفانه در همه سایت های اهل سنت همین یک جواب یا فتوی مکررا ذکر می شود!! ایشان در پاسخ به سوال یک فرد عامی جواب مفصل علمی را بیان می کنند که گویی در جمع طلاب علم نشسته و مسأله شرعی را با این تفصیل بیان میدارند!!!

بطور مثال در پاسخ به سوال شخص عامی که تنها می خواهد حکم نه دلیل، عمل زشت و قبیحی را که از فرهنگ منحط غرب به جوامع اسلامی رخنه نموده بداند و می پرسد: (آیا زوجه می توانند آلت تناسلی شوهرش را در دهن بگیرد؟) عالی جنابان در لابلای آن این طور جواب و فتوی ارایه می کنند: “در این عمل دلیلی بر ممنوع بودن آن وارد نشده است و نمی توان گفت حرام است اما از کرامت انسانی به دور است و مشابهت با عمل کفار دارد…” تناقض را نگاه کنید!! از یکسو حرمت این عمل زشت و قبیح را صراحتا بیان نکرده و می گوید: (در این عمل دلیلی بر ممنوع بودن آن وارد نشده است و نمی توان گفت حرام است) و از جانب دیگر می گوید: (اما از کرامت انسانی به دور است و مشابهت با عمل کفار دارد)!!!!

چرا این مفتی گرامی بطور مختصر در پاسخ به این شخص عامی نمی گوید:

(این عمل دور از کرامت و فطرت انسانی است، این عمل پلید در اسلام سابقه نداشته بل از جوامع منحط کفری وارد جوامع اسلامی شده و مشابهت با عمل کفار دارد و مشابهت با کفار حرام است). برخی دوستان از چندین جوان متأهل نقل قول می کنند که آنها این بخش فتوا را:

(در این عمل دلیلی بر ممنوع بودن آن وارد نشده است و نمی توان گفت حرام است) دلیل گرفته و به مباح بودن این عمل غیر انسانی معتقد اند!! در اینجا مناسب می بینیم این عمل زشت و قبیح و خلاف فطرت انسانی را در میزان اسلام و از دیدگاه شریعت غرای محمدی بیان کنیم تا به برادران و خواهران مسلمان ما واضح گردد که همچو کردار زشت در اسلام سابقه نداشته و خلاف ارزش های اسلامی بشمار می رود:

1/

الله متعال می فرماید: «الَّذِينَ يَتَّبِعُونَ الرَّسُولَ النَّبِيَّ الْأُمِّيَّ الَّذِي يَجِدُونَهُ مَكْتُوبًا عِنْدَهُمْ فِي التَّوْرَاةِ وَالْإِنْجِيلِ يَأْمُرُهُمْ بِالْمَعْرُوفِ وَيَنْهَاهُمْ عَنِ الْمُنْكَرِ وَيُحِلُّ لَهُمُ الطَّيِّبَاتِ وَيُحَرِّمُ عَلَيْهِمُ الْخَبَائِثَ..» الاعراف/157 «و کسانی که از پیامبر ناخوان پیروی می‌کنند، پیامبری که (اوصاف و سیرت) او را نزد خود در تورات و انجیل نوشته می‌یابند، آنان را به کارهای نیک امر می‌کند و از کارهای بد باز می‌دارد، چیز‌های پاکیزه را برایشان حلال می‌کند و چیزهای پلید را بر آنان حرام می‌نماید».

بلی این پيامبر گرامی براي‌ آنان‌ پاكيزه‌ها و اشياي‌ لذيذ را حلال‌ مي‌گرداند و چيزهاي‌ ناپاك‌ و نجاستها و پليدي‌هاي‌ حقيقي‌ و معنوی را برايشان‌ حرام ‌مي‌گرداند. خبائث در این آیت‌: هر آن چيزي‌ را شامل می شود‌ كه‌ طبع ‌سليم‌ آن‌را پليد دانسته و نفس‌ آن‌ را ناپاك‌ شمارده و نمی پذیرد و تناول‌ آن‌ سبب‌ درد و آفت‌ گردد. پس به دهان گذاشتن آلت تناسلی که مجرای بول و نجاسات است، آیا از امور ناپاک و نجاستها و پليدي‌هاي‌ حقيقي است که شریعت از آن منع نموده است؟ و یا اینکه ‌از پاكيزه‌ها و اشياي‌ لذيذ و حلالی‌ است که رسول اکرم صلی الله علیه وسلم به استفاده از آن دستور داده است؟! دقت کن.

یقیما الله توبه‏کاران و پاکیزگان را دوست می‏دارد

2/

در موضع دیگر الله متعال می فرماید: «إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ التَّوَّابِينَ وَيُحِبُّ الْمُتَطَهِّرِينَ».البقره/ 222 «یقیما الله توبه‏کاران و پاکیزگان را دوست می‏دارد». یعنی پرهیزکنندگان از پلیدیها و نجاسات را دوست دارد. و به همین دلیل است که الله تعالی از نزدیکی در هنگام حیض نهی فرموده است. پس آیا مکیدن و لیسیدن آنچه که از مجرای آن نجاسات جاری می شود، کار پاکیزگان است؟ براستی که این مسئله خیلی دور از فطرت انسانی است زیرا این کار بیشتر در مظنه لیسیدن نجاست قرار می گیرد پس آیا به زبانی که قرآن تلاوت می کند، ذکر الله را می گوید شایسته است به همچو نجاست آلوده شود؟

3/

هرگاه در شریعت بر پلید بودن چیزی نص صریحی نباشد، مسلمانان پلیدیها را به پلید بودن چیزی که نزد خودشان پلید است برمی گردانند، و از قدیم در عرف عرب و اهل اسلام، زن و شوهر چنین عملی را با یکدیگر انجام نداده اند، و چنانکه اصولیون می گویند: “العادة محکمة” “عادات، دادگاه و محل قضاوت است”. پس هرگاه در مسئله ای نصی وجود نداشت حکم به عرف و عادات مسلمانان بر می گردد، بناء این عمل قبیح از این وجه نیز حرام است.

4/

در این عمل تشابه به زنان و مردان کفار و اهل فسق و فجور و زناکار وجود دارد، کسانیکه هیچ ارزشی دینی و انسانی نزد آنها مهم نیست مگر لذت جویی از شهوات و مانند حیوانات زیستن، حتی بعضی از حیوانات از نزدیک شدن فرج همدیگر خودداری می کنند، پیامبر صلی الله علیه وسلم می فرماید: «من تشبه بقوم فهو منهم». مسند احمد(5667) و صحیح الجامع (2831) یعنی: «هر کس خود را شبیه قومی نماید پس او نیز مثل آنها خواهد بود».

5/

در حدیث صحیح رسول اکرم صلی الله علیه وسلم می فرماید: «من مس ذكره فليتوضأ». المشكاة (319) و صحيح ابو داود (174) و صحیح الجامع (6554) «هرکس آلت تناسلی خودرا لمس کرد بايد وضو بگيرد». جمهور فقهای مذاهب اهل سنت بر آنند که لمس کردن آلت تناسلی از شکننده های وضو است. پس لمس عضوی که سبب شکستن وضو می گردد آیا برای مسلمان درست و جایز است آنرا بر دهان بگذارد؟ دهانی که توسط آن قرآن و ذکر الله خوانده می شود؟ آیا نفس پاک این عمل قبیح را می پذیرد؟

6/

برای هر یک از زوجین جایز است به هر نوعی از استمتاع از یکدیگر بهره ببرند مگر آنچه که نص بر حرام بودن آن وارد شده باشد، اما لازمست از وجوه لذت بردن مباح استمتاع نمایندکه منافی آداب شرعی عامه و مکارم اخلاق اسلامی نباشد، مانند لیسیدن و بردهان گذاشتن آلت تناسلی که باکمال انسانیت و مکارم اخلاقی منافات دارد و علاوه بر این احتمال وجود نجاست در این موضع است.

7/

در وقت همبستری و اوج شهوت، از شرمگاه مرد و زن مایعات و ترشحات بیرون می آید که علاوه بر این‌که از لحاظ شرعی و دینی حرام است، از نظر طبی نیز مضر و نادرست است.

8/

هرگز نزد اهل اسلام معروف نبوده که هرگاه زوجین خواستند جماع کند، فرج یکدیگر را ببلعد و بلیسند، و این امر بین آنها شناخته نشده مگر هنگامیکه بعضی از مسلمانان خود را شبیه یهود و نصاری نمودند، و براستی که پیامبر صلی الله علیه وسلم فرمودند: «لتتبعن سنن من کان قبلکم حذو القذة بالقذة قالوا: الیهود والنصاری؟ قال: فمن القوم إذاً» یعنی: «شما گام به گام از روش پیشینیان، پیروی خواهید کرد. به پیامبر صلی الله علیه وسلم گفتند: ای رسول الله! منظور از گذشتگان، یهود و نصارا است؟ فرمود: «پس چه قومی است»؟ متفق علیه پس این عمل ناپاک از این وجه نیز حرام است زیرا شبیه شدن به کفار در این عمل واضح است، و این امر در میان اهل اسلام منتشر نشد مگر با منتشر شدن فلمهای غیر اخلاقی که در آن زنان زناکار و فاجر خود را بصورتی شبیه حیوانات در آورده اند.

9/

در این عمل، داخل شدن نجاست به دهان زن روی می دهد، و ممکن است هنگام خروج منی مقداری نجاست نیز همراه آن خارج شود. خصوصا که قبل از دفع شدن منی ، مذی و ودی که هر دو نجسند جریان می یابند، یا مقداری ادرار در انتهای دفع شدن منی خارج شود. پس نظر به دلایل فوق، این عمل زشت و قذر شایسته مسلمانی که به الله و روز آخرت ایمان داشته باشد نیست. به امید برگشت امت اسلامی به منهج الهی و ترک دنباله روی کفار و مشابهت به آنها. 26-3-1441هـ قریب الله مطیع

نمایش بیشتر

‫31 دیدگاه ها

 1. سلام بر شما اینجا یک سوالی پیش مثلا ما وضو گرفتیم و شیطان ما رو وسوسه میکنه که وذی یا چیزی دیگری ازت خارج شده و ما دست میزنیم و نگاه میکنیم ایا این وضو رو باطل میکنه با اینکه چیزی بیرون نریخته باشه؟

  1. باسلام قبل ازوضوباید به خدا پیاه برد ازشرشیطاه درصورت فراموشی نباید به وسوسه شیطان توجه نمود اگر این کار بکنیم از بیماری وسواس درآمان خواهیم ماند یاعلی مدد.

  2. ای مفتی لوده شده

   او بی عقل بیا از صبح تا شام د دستت بگیر اگر ذره از آب یا ترشدن دستت را احساس کردی یک بر دو تاوان میدهم. وضو در وقتش لازم است.

   بلی من هم بلکل موافق استم که این اوج بی حرمتی به مسلمان است تا این فعل بد را انجام دهد. به حرمت انسانی باید احترام شود

 2. بسم الله الرحمن الرحیم
  با این که من شیعه هستم ولی از سایتتون ومطالبتون خیلی خوشم میاد الله نگه دار وهدایت کننده همه ما باشد ودر مورد این جریان (فرو بردن الت جنسی در دهان) من فقط یک حرف به شما میگم بنویسین تو سایتتون تا هرکی ذره ایی ایمان داره بیدار شه (در زبانی که نام خدا را میاوری فرو بردن هرگونه نجسی در ان دهان حرام هست چه مشروب باشد چه فش چه عذر میخوام ساک زدن) من نمیدونم این علمای اسلامی چه اهل سنت چه شیعه چگونه حکم میکنند فردی که نماز میخونه اسم خدارو به زبان میاره حال این فرد الاعیاذ بالله بیاد الت مردانه یا زنانه رو در دهان خودش بگذاره ایا این فرد باز جرعت میکند نام خدا را در ان دهان نجس شده بیاورد به خدا که حرام هست اکثر مسلمانان ظاهری ایران این کار را انجام میدهند قشر جوان بعد از مستجاب نشدن دعا هایشان گله دارند !!!!!!!

   1. ببخشید عالی جناب آیا سایت شما بهشت را می‌فروشد🙃؟وقتی ما روی همکاری کلیک میکنیم
    صفحه ای باز میشود که علیین فلان دلار وجنات فردوس 99.9دلار این چه کاری است مگر شما
    قسیم الجنة وانار هستید؟ بنده میخواستم با سایت شما همکاری علمی داشته باشم ولی از این کار شما خوشم نیامد اگر برای پول کارمیکنید
    شما با آخوند های مشرک چه فرقی دارید واگر برای الله کار میکنید خداوند به شما توفیق ندهد🙃

    1. با سلام
     نه ما بهشت را نمیفروشیم و لینک همکاری مالی برای کسانی است که داوطلبانه میخواهند همکاری مالی کنند و پول که از آن را حاصل میشود ( که تا حال جیزی حاصل نشده ) در مخارج سایت و دیگر شبکه های مفلحون استفاده میشود

    2. تو موحّدی مثلا؟!!!

     نکنه با این خدای مو فرفری و جسمانی و حقیر که در گوشه ای از آسمان کز کرده، ادعای موحد بودن هم داری؟!!!

     شرم هم خوب چیزیه

  1. دقیقا درست فرمودید خیلی جمله زیبا بود خداوندبرشمااجربزرگ بدهد دنیای کفرمیخواهدبا این کارزیشت شان جوانان اسلام راگمراکنند لعنت برکافران باد ❤زنده باد اسلام

 3. باسلام من که قابل نیستم خداوند ازشما راضی است مطلبی که فرمودید بسیار لازم بود وویروسی منحوس دارد که دین را نابود می کند لازم است روحانیون دراین مورد قیام کنند درسایت ها عکس این عمل قبیح را هم به نمایش می گزارند ونسل مارا به حیوانیت دعوت می کنند یاعلی مدد.

 4. سوالی که دارم این است که من کلا با این روش که هرچیزی را حلال و حرام کنیم مشکل دارم. مثال: حرف های شما مثل این است که بگوییم
  پیامبر هیچوقت در کوه های آلب اسکی بازی نمی کرد. ولی الان کفار در کوه های آلپ اسکی بازی می کنند. پس نتیجه میگیریم که حرام است!
  پیامبر هیچوقت فوتبال بازی نمی کرد، اما این ورزش از سرزمین های کفار شروع شده است، پس حرام است!…
  پیامبر زیر دوش حمام نمی رفت، ولی الان ما در حمام دوش می گیریم که از غرب آمده. پس دوش حرام است…..
  و هزار چیز دیگر.
  کلا چرا مرتبا دنبال حرام حلال کردن شرعی هر چیزی هستیم که سر راه قرار میگیرد؟
  خوب زمان پیامبر کاندوم هم نبود و هیچ کس استفاده نمی کرد، پس حالا باید بگویییم که حرام است؟
  چرا اینقدر در جزییات غیر مهمه حرام حرام می کنید؟ فوقش بگویید به نظر ما بهتر است نکنید، مرتبا نظر خود را به اسلام نچسبانید.
  احکام اسلام را خیلی شلوغ و پیچیده نکنید. دین یک بدنه اصلی دارد، مثلا فرض کنیم ده فرمان حضرت موسی: دزدی نکنید، زنا نکنید و …
  در جزییات تا جایی که پیامبر و قرآن تاکید کرده اند خوب است، ولی زیاده روی در احکام صادر کردن در جیزییات درست نیست.
  هیچ می دانید یهود هم همینکار را کرد؟ هیچ میدانید که فقه یهود به خاطر همین اینقدر پیچیده است، ولی هیچ انسان درستی از درون آن بیرون نمی آید؟

 5. سلامت باشی استاد محترم به یک نقطه خوب اشاره نمودین عصر حاظر جوانا ما با این مشکلات روبرو استن و درست نمی فامن تشکر از معلومات تان همیشه موفق باشی

 6. عزیز جان آدم متخصص بحث علمی می‌کنه نه این حرف‌های سطحی!!

  خیلی چیزها هست که زشته ولی حرام نیست. مثلا اینکه کسی عکس آلتش رو قاب کنه بذاره دیوار و جایی که فقط خودش می‌بینه. این زشته ولی حرام نیست!!! مگه خدا قراره هرچی بده رو برای ما حرام کنه. عقل هم گذاشته دیگه!!

 7. از حماقت شما جماعت همین بس که دست زدن به آلت تناسلی را مبطل وضو میدانیدو پیرو مذهب سلفی می باشیدو از گذشتگان خود پیروی می نماییدوچون می خواهید مانند آنان زندگی کنید پس بهتر است از وسایل زندگی کنونی استفاده نکرده و مانند اجداد خود در بیابان زندگی کنید تا جماعت انسانی از شر شما در امان باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید