جامعه

اسلام همیشه پیروز است

اسلام همیشه پیروز است

الله تعالی به پیامبر گرامی اش می فرماید:

«وَاللّهُ يَعْصِمُكَ مِنَ النَّاسِ» المائده/67 «و الله تو را از (شر) مردم حفظ می کند».

در این آیت الله تعالی به رسول کریم خبر می دهد که ما ترا از گزند و شر مردمان محفوظ می داریم. و باید بر تعلیم و رساندن رسالت الهی کوشا و حریص باشی، و ترس از مردم تو را از آن باز ندارد، زیرا مخلوقات همه در قبضه الله قادر و توانا قرار دارند و الله بزرگ ضامن حفاظت تو می باشد.

کفار و مشرکان و منافقان و بیماردلان باید بدانند که هیچ قوتی در زمین نمی تواند و نخواهد توانست به پیامبر گرامی ما گزندی برساند- چه در زندگی و چه پس از رحلت شان – چرا که الله تعالی آن جناب را از شر و گزند مردم محفوظ داشته است.
آری! هیچ قدرتی نمی تواند و نخواهد توانست نوری را که رسول کریم صلی الله علیه وسلم با خود آورده است خاموش سازد، چرا که الله متعال خود آن جناب و آئین ایشان را از هرگونه تحریف و تصرفی حفظ می کند.
هیچ طاغوت و ستمگری در جهان نمی تواند و نخواهد توانست آن جناب و دین شان را شکست دهد و بر آئین شان غالب آید، چون الله متعال وعده نموده که حمایت و حفاظت پیامر گرامی و دین مقدسشان به عهده اوست.

الله اکبر و النصر للاسلام.

نمایش بیشتر

قریب الله مطیع

وی در سال ۱۹۶6م در ولسوالی چهاردهی ولایت کابل چشم به جهان گشود، بعد از اتمام مرحله ثانوی در لیسۀ حبیبیه، تحصیلات عالی خود را نخست در انستیتوت عالی تربیه معلم در شهر پشاور، سپس در سال (1989) عازم عربستان سعودی شد و به فاکولتۀ شرعیات دانشگاه اسلامی مدینه منوره پیوست، پس از فراغت در سال (1993)، مدت ده سال در یکی از مراکز آموزش و پرورش فرزندان کشورش مقیم مدینه منوره مشغول تدریس بود و از سال (2005) به این طرف در عرصه های تألیف و ترجمه و تحقیقات علمی، و همکاری با مؤسسات و سایتهای دعوتی و شبکه های تلفزیونی اهل سنت مشغول می باشد. ادامه سوانح..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید